• 22366003
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Slēdzene

Slēdzene

Slēdzenes ir ne mazāk svarīga durvju furnitūra, kuras izvēlei jāpievērš liela uzmanība. Piemēram, iekšdurvju slēdzenes pilda dekoratīvu funkciju, tāpēc šajā gadījumā lielāka nozīme tiek piešķirta nevis slēdzenes tehniskajām īpašībām, bet gan to dizainam. Mūsdienās iekšdurvju slēdzenēm ir ļoti pievilcīgs dizains, un pircējam atliek izvēlēties to opciju, kas vislabāk atbilst viņa prasībām attiecībā uz slēdzeņu izskatu.

Ja izvēlaties slēdzenes durvju bloķēšanai, tad atcerieties, ka tās atšķiras ne tikai ar ārējo dizainu, bet arī ar izmēru un formu. Pirms iekšdurvju slēdzeņu iegādes padomājiet, kurš un cik bieži izmantos telpu, vai ir nepieciešama bloķēšana vai pietiek tikai ar aizvērto durvju fiksēšanu. Kad esat izskatījis funkcionalitāti, jums vajadzētu izlemt par bloķēšanas mehānisma veidu un tikai pēc tam pāriet uz modeļa izvēli. Mūsu uzņēmumā “Konsol logi” piedāvājam kvalitatīvās Abloy firmas slēdzenes, kas paredzētas ilgstošai un uzticamai ekspluatācijai.


Rezultāti 1 - 3 no 3