Biroja adrese: Gogoļa iela 21. Darba dienās no 9:00-18:00,

sestdienās no 11:00-15:00, svētdien-brīvs

 +371 66-066-824

 +371 22-366-003

 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Ventilācijas sistēmas Air-Box Comfort

Drukāt


Akcijas: 21.90 19.90eur


Pārdošanas cena: 19,90 €
Atlaide
Apraksts:

Vienkāršība un pieejamība →

Uzņēmuma r-Box ražotās pieplūdes ierīces – klimata kontroles vārsti, kas vienkārši uzstādāmi un par pieejamām cenām, - ir vispieejamāks līdzeklis gaisa apmaiņas atjaunošanai, tostarp nemazinot gaisa kvalitāti un gaisa relatīvā mitruma paaugstināšanos telpā, tādējādi radot kondensātu un sekmējot pelējuma izveidošanos, kas ne tikai sabojā telpas vizuālo izskatu, bet arī nelabvēlīgi ietekmē cilvēka veselību. Moderno logu izmantošana sekmēja daudzu problēmu, saistītu ar telpas ventilācijas traucējumiem, rašanos, jo šo logu lieliskais hermētiskums neļauj ieplūst telpā svaigam gaisam, tādējādi radot mitruma līmeņa celšanos telpā ar tam sekojošu kondensāta un pelējuma veidošanos. Šo problēmu atrisināšanai ir nepieciešams īpašs pieplūdes vārsts.

 

Normatīvā pieplūde →

Pieplūdes ierīces Air-Box vārsti nodrošina gaisa normatīvo pieplūdi, logam esot aizvērtam, tostarp saglabājot visas PVC hermētisko logu priekšrocības. Tieši tādēļ loga vārstu izmantošana mūsdienu būvniecībā ir kļuvusi par obligātu nosacījumu.

 

Gaisa plūsmas kontrole

Gaisa plūsmas kontrole norit pārvietojot regulatora rokturi, kas regulē ventilācijas aizvara pozīcijas maiņu, nodrošinot gaisa pieplūdes laidenu regulēšanu.

 

Gaisa caurlaidība pie statiskā spiediena (10 Pa) - līdz 31m³/h.

 
 AirBox glavnaja   AirBox vid speredi   AirBox vid sverhu otktoe okno   AirBox komplekt  
   

.