Biroja adrese: Gogoļa iela 21. Darba dienās no 9:00-18:00,

sestdienās - brivs, svētdien-brīvs

 +371 66-066-824

 +371 22-366-003

 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 rokturi  eņģes  slēdzenes

Rokturi

Eņģes

Slēdzene

 

Kvalitatīva un estētiski pievilcīga durvju furnitūra

Durvju furnitūra ir ļoti svarīgs elements, kas uzlabo durvju funkcionalitāti un ārējo izskatu. No furnitūras kvalitātes un tehniskajām īpašībām lielā mērā ir atkarīgs jūsu durvju kalpošanas laiks. Bez durvju furnitūras, piemēram, iekšdurvis nevar kļūt par gatavu produktu un pildīt savu mērķi. 

Mūsdienās ir liels pieprasījums pēc kvalitatīviem, uzticamiem un funkcionāliem izstrādājumiem, tāpēc durvju un to furnitūras tirgū ir iespējams izvēlēties visdažādākos variantus, kas atbildīs ikviena patērētāja prasībām. 

Iekšdurvis – interjera vizītkarte

Neatkarīgi no tā, vai jums ir greznas mēbeles un interjera aksesuāri vai dārga iekšējā apdare, neviena istaba neizskatīsies pilnīga bez tādiem svarīgiem elementiem kā iekšdurvis un furnitūra durvīm. Piemēram, kvalitatīva slēdzene vai eņģes ir pašsaprotams papildinājums durvīm, tāpat kā rokturis, kura dizainam ir jābūt saskaņotam ar pašām durvīm. Tam ir jābūt elegantam, ērtam un izturīgam – ikvienai detaļai interjerā ir ļoti liela nozīme. Protams, svarīga ir arī funkcionalitāte, taču arvien biežāk tiek ņemti vērā vēl divi svarīgi aspekti, proti, kvalitāte un stils.

Uzticama durvju furnitūra no “Konsol Logi”

Izvēloties iekšdurvis, jūs pavisam noteikti esat izdarījuši lielāko darbu, taču arī durvju furnitūras izvēle ir ne mazāk nopietns un svarīgs uzdevums. Pareizi izvēlēta durvju furnitūra (rokturi, eņģes, slēdzenes) ieviesīs īpašu izsmalcinātību jūsu interjerā un piešķirs durvīm individualitāti.

“Konsol Logi” jūs varat iegādāties sava mājokļa prasībām atbilstošākās iekšdurvis un to furnitūru: 

Durvju eņģes - nozīmīgs elements komfortablai durvju ekspluatācijai

Durvju eņģes ir īpaši svarīga furnitūra, ar kuras palīdzību durvju vērtne tiek stiprināta pie durvju rāmja. Tieši šīs detaļas padara durvis par funkcionējošu ierīci. Pastāv dažāda veida eņģes, kas ir izgatavotas no cinka vai tērauda sakausējumiem, kā arī no misiņa. Visbiežāk eņģu ražošanā tiek izmantots misiņš, jo tas ir diezgan plastisks materiāls, kuru var viegli apstrādāt.

Tā kā durvju dizains tiek izvēlēts atbilstoši mājokļa interjeram, durvju furnitūrai nevajadzētu būt pretrunā ar telpu stilu, tāpēc, izvēloties jaunas eņģes durvīm, nepieciešams pievērst uzmanību to dizainam. Liela nozīme ir arī durvju eņģu veidiem, jo to neveiksmīga izvēle var bojāt visu durvju izskatu, kā arī izraisīt durvju vērtnes šķībumu vai iegrimšanu un radīt daudz lieku neērtību. Mūsu uzņēmuma “Konsol logi” darbinieki ar prieku palīdzēs izvēlēties atbilstošākās eņģes Jūsu durvīm.

Slēdzene - kam jāpievērš uzmanība to iegādē? 

Slēdzenes ir ne mazāk svarīga durvju furnitūra, kuras izvēlei jāpievērš liela uzmanība. Piemēram, iekšdurvju slēdzenes pilda dekoratīvu funkciju, tāpēc šajā gadījumā lielāka nozīme tiek piešķirta nevis slēdzenes tehniskajām īpašībām, bet gan to dizainam. Mūsdienās iekšdurvju slēdzenēm ir ļoti pievilcīgs dizains, un pircējam atliek izvēlēties to opciju, kas vislabāk atbilst viņa prasībām attiecībā uz slēdzeņu izskatu.

Ja izvēlaties slēdzenes durvju bloķēšanai, tad atcerieties, ka tās atšķiras ne tikai ar ārējo dizainu, bet arī ar izmēru un formu. Pirms iekšdurvju slēdzeņu iegādes padomājiet, kurš un cik bieži izmantos telpu, vai ir nepieciešama bloķēšana vai pietiek tikai ar aizvērto durvju fiksēšanu. Kad esat izskatījis funkcionalitāti, jums vajadzētu izlemt par bloķēšanas mehānisma veidu un tikai pēc tam pāriet uz modeļa izvēli. Mūsu uzņēmumā “Konsol logi” piedāvājam kvalitatīvās Abloy firmas slēdzenes, kas paredzētas ilgstošai un uzticamai ekspluatācijai.

Rokturis - mazs, bet svarīgs interjera elements 

Rokturi ir ne tikai durvju aksesuārs, bet arī viens no interjera elementiem. Par to bieži vien aizmirst pircēji, kad iegādājas durvis un to furnitūru. Nereti, izvēloties durvju rokturi, piemēram, iekšdurvīm, tiek izvēlēts rokturis, kas neatbilst kopējam interjera tēlam vai durvju izskatam. Tāpēc, pērkot šo elementu, noteikti pievērsiet uzmanību tā dizainam. Tikpat svarīga loma ir arī roktura ērtībai, tas ir, cik patīkami un ērti rokturis iegulst rokā. Izvēloties neērtu rokturi, pastāv iespēja, ka, izmantojot to ikdienā, jūs izjutīsiet diskomfortu. Ideāla attiecība roktura izvēlē ir kvalitāte, dizains un praktiskums. Mūsu uzņēmuma “Konsol logi” darbinieki ar prieku palīdzēs izvēlēties atbilstošākos durvju rokturus Jūsu durvīm.

 

 

Mūsu uzņēmuma darbinieki palīdzēs izvēlēties ne tikai jums piemērotākās iekšdurvis, bet arī tām atbilstošāko furnitūru, kas priecēs acis ik dienu un kalpos ilgu laiku. Izvēlieties kvalitatīvus izstrādājumus par pieņemamām cenām SIA “Konsol Logi”!