Biroja adrese: Gogoļa iela 21. Darba dienās no 9:00-18:00,

sestdienās no 11:00-15:00, svētdien-brīvs

 +371 66-066-824

 +371 22-366-003

 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 rokturi  eņģes  slēdzenes

Rokturi

Enģes

Slēdzene

 

Kvalitatīva un estētiski pievilcīga durvju furnitūra

Durvju furnitūra ir ļoti svarīgs elements, kas uzlabo durvju funkcionalitāti un ārējo izskatu. No furnitūras kvalitātes un tehniskajām īpašībām lielā mērā ir atkarīgs jūsu durvju kalpošanas laiks. Bez durvju furnitūras, piemēram, iekšdurvis nevar kļūt par gatavu produktu un pildīt savu mērķi. 

Mūsdienās ir liels pieprasījums pēc kvalitatīviem, uzticamiem un funkcionāliem izstrādājumiem, tāpēc durvju un to furnitūras tirgū ir iespējams izvēlēties visdažādākos variantus, kas atbildīs ikviena patērētāja prasībām. 

Iekšdurvis – interjera vizītkarte

Neatkarīgi no tā, vai jums ir greznas mēbeles un interjera aksesuāri vai dārga iekšējā apdare, neviena istaba neizskatīsies pilnīga bez tādiem svarīgiem elementiem kā iekšdurvis un furnitūra durvīm. Piemēram, kvalitatīva slēdzene vai eņģes ir pašsaprotams papildinājums durvīm, tāpat kā rokturis, kura dizainam ir jābūt saskaņotam ar pašām durvīm. Tam ir jābūt elegantam, ērtam un izturīgam – ikvienai detaļai interjerā ir ļoti liela nozīme. Protams, svarīga ir arī funkcionalitāte, taču arvien biežāk tiek ņemti vērā vēl divi svarīgi aspekti, proti, kvalitāte un stils.

Uzticama durvju furnitūra no “Konsol Logi”

Izvēloties iekšdurvis, jūs pavisam noteikti esat izdarījuši lielāko darbu, taču arī durvju furnitūras izvēle ir ne mazāk nopietns un svarīgs uzdevums. Pareizi izvēlēta durvju furnitūra (rokturi, eņģes, slēdzenes) ieviesīs īpašu izsmalcinātību jūsu interjerā un piešķirs durvīm individualitāti.

“Konsol Logi” jūs varat iegādāties sava mājokļa prasībām atbilstošākās iekšdurvis un to furnitūru:

  • Durvju eņģes

    – stiprinājumi, ar kuru palīdzību durvju vērtne tiek uzkārta uz durvju rāmja, vienlaikus nodrošinot durvju atvēršanu un aizvēršanu.
  • Slēdzene

    – viens no svarīgākajiem durvju elementiem. No mehānisma kvalitātes un uzticamības ir atkarīga ne tikai jūsu īpašuma, bet arī jūsu drošība.
  • Rokturis

    vajadzīgs durvju elements, kur svarīgs ir ne tikai dizains, kas atbilst durvju izskatam, bet arī tā izgatavošanas materiāls.

 

 

Mūsu uzņēmuma darbinieki palīdzēs izvēlēties ne tikai jums piemērotākās iekšdurvis, bet arī tām atbilstošāko furnitūru, kas priecēs acis ik dienu un kalpos ilgu laiku. Izvēlieties kvalitatīvus izstrādājumus par pieņemamām cenām SIA “Konsol Logi”!